Opdrachtgevers – samenwerkingen

PR 4 Media werkt samen en of in opdracht voor:

Hortus Alkmaar: www.hortusalkmaar.nl

Sandra Dekker – hulphondencoach: www.puurhonden.nl

Miranda – De Wentelteefjes: www.dewentelteefjes.nl

Christine – Christine’s Keuken: www.christineskeuken.nl

Marleen Bos, Fotografe: www.marleenbos.nl

Omroep Stichting Uitgeest: www.osuradio.nl

Maureen Du Toit: www.maureendutoitfoodandfit.nl

Kelly Sue: www.sue-online.nl

OH Magazine: www.ohmagazine.nl

Dierenkliniek Zuiderkaag: www.dierenkliniekzuiderkaag.nl

Lotte – Miss Bean: www.miss-bean.nl

Smaakvol Noord Holland: www.smaakvolnh.nl

Mirte Kaan, voedingsdeskundige: www.mirtekaan.nl

Martin Stoker, Voice Over, radio-maker: www.martinstoker.nl

Beat FM:: www.beatfm.nl

Hugo Kraakman, Fletcher Events: www.fletcherevents.nl

Theater De Vest: www.theaterdevest.nl

Saskia van Poppel, leefstijlcoach: www.saskiavanpoppel.nl

RTV 80: www.rtv80.nl

RTV Noord-Holland: www.rtvnh.nl

Roxana van der Meulen: www.roxentertainment.nl

‘de vragende weg’ voor werk, mens en maatschappij: www.devragendeweg.nl

Wilt u meer weten, klik dan bij de navigatie op ‘Visie PR 4 Media’
Tevens zijn bij de navigatie onder diensten de interviews te beluisteren.

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten